banner

 

                                                                   ՏԵՂԵԿԱՆՔ
                    ՎՐԱՍՏԱՆԻ ՍԱՄՑԽԵ-ՋԱՎԱԽՔ-ԾԱԼԿԱ ՀԱՅԱԲՆԱԿ ՏԱՐԱԾԱՇՐՋԱՆԻ
                              ԲԱԶՄԱԶԱՎԱԿ ԸՆՏԱՆԻՔՆԵՐԻՆ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԻ
Ծնողների
անուն ազգանուն
Երեխայի անուն ազգանուն Ընտանիքում
որերորդ երեխան է
Բնակության և հաշվառման վայրը Վճարման ենթական գումարի չափը
(լարի)
                                                                      Ախալքալաքի շրջան
1 Հովհաննես Այվազյան
Վալյա Այվազյան
Համիկ Այվազյան երրորդ գ Ազավրեթ 1000.0
2 Արա Դեմուրչյան
Սուսանբար Գալստյան
Գարիկ Դեմուրչյան երրորդ գ. Կուլիկամ  1000.0
3 Մամիկոն Կարախանյան
Նարինե Կարախանյան
Լևոն Կարախանյան երրորդ գ. Դիլիսկա 1000.0
4 Թադևոս Գիլոյան
Նարինե Ներսեսյան
Արտյոմ Գիլոյան երրորդ գ. Օլավերդ 1000.0
5 Վելիխան Խաչատրյան
Ռիմա Խաչատրյան
Գոռ Խաչատրյան երրորդ գ. Խավեթ 1000.0
6 Զարմար Զարմարյան
Յանա Սրմիկյան
Լառա Զարմարյան երրորդ ք. Ախալքալաք 1000.0
7 Վահան Կուջոյան
Իրինա Կուճոյան
Դավիթ Կուճոյան երրորդ գ. Սուլդա 1000.0
8 Հովհաննես Կարախանյան
Հասմիկ Կարախանյան
Նորիկ Կարախանյան երրորդ գ. Դիլիսկա 1000.0
9 Ստեփան Կոշատաշյան
Սիլվա Ղառղառյան
Գոռ Կոշատաշյան երրորդ ք. Ախալքալաք 1000.0
10 Արմեն Խրիմյան
Ասյա Պետրոսյան
Արամ Խրիմյան երրորդ ք. Ախալքալաք 1000.0
11 Սասուն Սերոբյան
Լարիսա Սերոբյան
Անուշիկ Սերոբյան չորրորդ գ. Չամդուրա 1500.0
12 Ենոք Ադամյան
Թինաթին Ադամյան
Սերգեյ Ադամյան երրորդ ք. Ախալքալաք 1000.0
13 Արամայիս Յորդանյան
Նվարդ Յորդանյան
Սվետլանա Յորդանյան երրորդ գ. Աբուլ 1000.0
14 Արսեն Կարապետյան
Նարինե Նահատակյան
Նարցիս Կարապետյան երրորդ ք. Ախալքալաք 1000.0
15 Մանվել Աղաբաբյան
Ասյա Ղազարյան
Մերի Աղաբաբյան երրորդ գ. Կարծախ  1000.0
16 Լևոն Սարգսյան
Մանուշակ Բաղդասարյան
Լիլիթ Սարգսյան յոթերորդ գ. Խորենիա 2000.0
17 Պետրոս Բուռնուսուզյան
Լուսինե Բուռնուսուզյան
Մարիաննա Բուռնուսուզյան երրորդ գ. Արագովա 1000.0
18 Քերոբ Չիվչյան
Վալյա Չիվչյան
Վարդ Չիվչյան երրորդ գ. Խուլգումո 1000.0
19 Էդգար Աղամիրյան
Լալա Խաչիկյան
Ռոմա Աղամիրյան չորրորդ ք. Ախալքալաք 1500.0
20 Էդուարդ Բարդուղիմեոսյան
Թամար Բարդուղիմեոսյան
Դավիթ Բարդուղիմեոսյան երրորդ ք. Ախալքալաք 1000.0
21 Մեսրոպ Գրիգորյան
Լուսիկ Գրիգորյան
Գարիկ Գրիգորյան երրորդ գ. Օլավերդ 1000.0
22 Գիվի Երանոսյան
Օֆելյա Երանոսյան
Սիրուշո Երանոսյան երրորդ գ. Կարտիկամ  1000.0
  Ընդամենը  22 ընտանիք  
                                                                     Նինոծմինդայի շրջան
1 Արթուր Ոսկանյան
Հրաչուհի Ոսկանյան
Ռիտա Ոսկանյան երրորդ գ. Փոքր Գոնդուրա 1000
2 Սևակ Կարոյան
Մեգի Կարոյան
Մելս Կարոյան չորրորդ գ. Մեծ Գոնդուրա 1500
3 Մխիթար Վարդանյան
Սվետլանա Վարդանյան
Վարդուհի Վարդանյան երրորդ Փոքր  Խանչալլի 1000
4 Վարդան Անանիկյան
Նարինե Հունանյան
Լուսինե Անանիկյան
Ալեն Անանիկյան (զույգեր)
երրորդ ք. Բոգդանովկա 1000
5 Պարույր Մարգարյան
Քրիստինե Փեիքրիշվիլի
Անգելինա Մարգարյան երրորդ ք. Բոգդանովկա 1000
6 Ստեփան Տերտերյան
Կարինե Տերտերյան
Հովհաննես Տերտերյան չորրորդ գ. Փոկա 1500
7 Գառնիկ Ավետիսյան
Հայկանուշ Ավետիսյան
Մերի Ավետիսյան երրորդ գ. Փոկա 1000
8 Հարություն Ապոյան
Լուսինե Ապոյան
Սարգիս Ապոյան երրորդ գ. Մեծ Գոնդուրա 1000
9 Էդուարդ Աղջոյան
Արմենուհի Աղջոյան
Արտյոմ Աղջոյան երրորդ ք. Բոգդանովկա   1000
10 Մերուժան Քաջոյան
Անի Ղարսլյան
Վերոնիկա Քաջոյան
Վիկտորյա Քաջոյան /զույգ /
երրորդ ք. Բոգդանովկա   1000
11 Վարդան Կոբելյան
Հայաստան Կոբելյան
Հայկ Կոբելյան հինգերորդ գ. Ջիգրաշեն 2000
  Ընդամենը  11 երեխա   
                                                                      Ախալցխայի շրջան
1 Ալբերտ Չախոյան
Աստղիկ Չախոյան
Սոֆյա Աչիկյան երրորդ ք. Ախալցխա         1,000.0  
2 Արմեն Քոսյան
Նունե Իրիցյան
Սուրեն Քոսյան երրորդ ք. Ախալցխա         1,000.0  
3 Ազատ Եղիազարյան
Կարինե Եղիազարյան
Շոթիկո Եղիազարյան երրորդ ք. Ախալցխա         1,000.0  
4 Միքայել Մինասյան
Ռիտա Մինասյան
Սերգեյ Մինասյան երրորդ ք. Ախալցխա         1,000.0  
5 Կարեն Վիրաբյան
Ելիզավետա Մինասյան
Ռուսլան Վիրաբյան երրորդ գ. Չեչերեկ          1,000.0  
6 Սեդրակ Ագեյան
Ժաննա Գոգորյան
Սոֆյա Ագեյան երրորդ գ. Ծղալթբիլա         1,000.0  
7 Հայկ Բաղդասարյան
Ալինա Բաղդասարյան
Անաստասիա Բաղդասարյան երրորդ ք. Ախալցխա         1,000.0  
8 Հարություն Ստեփանյան
Նազիկ Կուզատյան
Սիլվա Ստեփանյան երրորդ գ. Օրալ         1,000.0  
  Ընդամենը 8 երեխա   
                                                                         Ծալկայի շրջան
1 Արմենակ Ադամյան
Սյուզաննա Ադամյան
Կարապետ Ադամյան  երրորդ գ. Ղաբուռ         1,000.0  
2 Գիորգի Քոչարով
Լեյլա Մարտիրոսյան
Դինա Քոչարովա  չորրորդ գ. Խրամգես         1,500.0  
3 Վարդանիկ Փիլոսյան
Անթառամ Սուրմալյան
  6 երեխա գ. Այազմա        2,000.0  
4 Վաղինակ Բիջոյան
Նաիրա Բուլիկյան
Ամատուն Բիջոյան  երրորդ Աշխալա         1,000.0  
5 Գևորգ Բաբիկյան
Լիանա Բաբիկյան
  7 երեխա գ. Այազմա        2,000.0  
6 Ռոբերտ Մազմանյան
Երաստղ Զուռնաչյան
Ալեքս Մազմանյան  երրորդ Աշխալա         1,000.0  
  Ընդամենը  6 երեխա  
                                                                          Ասպինձայի շրջան
1 Էմին Բալոյան
Դանիա Բալոյան
Կարեն Բալոյան երրորդ գ. Դամալա         1,000.0  
  Ընդամենը  1 երեխա  
                                                                            Բորժոմի շրջան
1 Յուրիկ Անտոնյան
Անահիտ Անտոնյան
Վասիլի Անտոնյան չորրորդ  գ. Չխարուլա         1,500.0  
  Ընդամենը  1 երեխա  
Ընդամենը   49   56,000.0

 

 

 

19 Մայիս 2015